Благодійний ярмарок – 2023

Мир – це про світ, у якому ніхто не вмирає через чиїсь прагнення захопити більше територій. Мир – це коли земля не здригається від бомб та ракет. Мир – це коли діти можуть обійняти своїх батьків, а в небі летять лише птахи.

21 вересня 2023 року з нагоди відзначення в Україні Міжнародного дня миру в нашому ліцеї відбувся Благодійний ярмарок на підтримку Збройних Сил України. Доброчинна подія об’єднала учнів, учителів та батьків. На ярмарку можна було придбати солодощі та вироби ручної роботи. Цікавим доповненням до акції був патріотичний аквагрим від учнів 11-Б класу. Марафон благодійності триватиме й 22 вересня. Для учнів1-6 класів відбудеться майстер-клас із виготовлення декоративних свічок.

Кошти, виручені з ярмарку, майстер-класу (50000 грн), а також із благодійної акції до 1 вересня (13200 грн) будуть спрямовані на потреби 92 батальйону 107 бригади ТРО, де перебуває на службі вчитель нашого ліцею Віталій Луцишин.

Для когось мирне життя — це буденність, а для українців — це мрія. І віра в нашу Перемогу!